درباره ما

 وبسایت ما با هدف معرفی باغ و عمارت های با شکوه ایران و سبک معماری باشکوه آن در ایران و جهان به شما عزیزان شروع به کار کرد. و هسته اولیه آن از سال 1396 در وبلاگ پرشین گاردن شروع شد و در در این سایت با  سیاستگذاری ورود به حوضه صنعت منظر ادامه پیدا کرد.

با توجه به گذشته معماری باغ ها و عمارت های باشکوهی که توسط پادشاهان هر دوره احداث می شد و نمادی از شکوه و جلال هر اپراطوری بوده است و با اهداف مختلفی در مکان های مختلف ساخته میشد ایران نیز دارای سبک و سیاق مخصوص به خود بوده و آنرا به سایر نقاط جهان صادر می کرده اما متاسفانه امروزه این سبک و سیاق به فراموشی سپرده شده و ما در طراحی فضاهای مختلف شاهد الگوبرداری های نامفهوم و دور از  شرایط محیطی هستیم لذا ما در این وبسایت با هدف شناسایی و بررسی  این بنا های گاها فراموش شده در هر نقطه از ایران و جهان به سبک های مختلف می پردازیم.  

ما در این وبسایت با ورود به حوضه صنعت منظر با هدف شناسایی شرکت های فعال که گواهی های مورد نظر را دارا می باشند و همچنین سابقه درخشانی در این حوزه دارند معرفی خواهیم کرد تا شما بتوانید در  هر نقطه از ایران به منظور طراحی و اجرای سبک های مختلف بهترین های این حوزه را پیدا کنید.

ما به منظور توسعه و ارایه خدمات بهتر نیازمند همکاری شما کاربران عزیز در بخش رتبه ندی و امتیازدهی ها می باشیم، از شما عزیزان خواهشمندیم در این بخش به ما کمک کنید.

بخش های مختلف ما در باغ عمارت شامل موارد زیر است:

ما در این بخش با شناسایی و معرفی باغ ها و عمارت های ایرانی از گذشته های دور تا به حال حاضر  که با تقسیم بندی باغ‌ها ، عمارت ها و خانه های تاریخی ، باغ مقبره ها، پارک های ملی ، پارک های شهری ، میدان ها و فضاهای جمعی و… احداث گردیده را به تفکیک مرز های استانی معرفی خواهیم کرد.

ما در این بخش با شناسایی و معرفی باغ های سایر نقاط جهان که از گذشته های دور تا به حال حاضر  که با تقسیم بندی باغ‌ها ، عمارت ها و خانه های تاریخی ، باغ مغبره ها، پارک های ملی ، پارک های شهری ، میدان ها و فضاهای جمعی و با سبک های مختلف باغسازی : باغ ایرانی، باغ انگلیسی، باغ ژاپنی، باغ فرانسوی، باغ ایتالیایی، باغ مقبره، باغ مصری، باغ مدرن، … احداث گردیده به تفکیک مرز های جهانی معرفی خواهیم کرد.

ما در این بخش با هدف معرفی و شناساندن سبک های معماری باغ ایرانی و آشنایی شما عزیزان با سبک باغسازی ایرانی به همراه تورلیدر حرفه ای و مسلط به این سبک ها و تاریخچه هر باغ و اتفاقات رخ داره از گذشته تا به امروز، تور های گردشگری داخلی و خارجی متنوع معرفی خواهیم کرد.

در این بخش ما به تفکیک دسته بندی تجهیزات و لوازم مورد نیاز برای شما عزیزان به منظور ساخت و ایجاد باغ عمارت شخصی خود که استاندارد های لازم را دارا می باشد و مورد تایید کارشناسان ما بوده ارایه خواهیم کرد. تا نیاز شما عزیزان را از مقیاس طراحی در داخل خانه با گل های آپارتمانی، تا محوطه سازی و طراحی و کاشت گیاهان بیرونی، مراقبت و نگهداری را مرتفع کنیم.

در این بخش با شناسایی و معرفی بهترین شرکت های تخصصی و فعال در حوزه طراحی منظر و محیط به شما عزیزان کمک خواهیم کرد و این شامل استاندارد های لازم کسب شده توسط هر شرکت و البته نظرات شما عزیزان به عنوان کارفرما در این حوزه خواهد بود.

امروزه باغ ها کاربری گذشته خود را از دست داده و تبدیل به فضاهای تاریخی و فضای عمومی شهری شده اند و از طرفی امروزه برخی باغ هایی ویژه با سبک های مختلف طراحی شده اند تا به منظور برگزاری جشن ها و مراسمات مختلف در اختیار عموم قرار گیرد که ما در این قسمت با عنوان باغ تشریفات و معرفی آنها به شما عزیزان می پردازیم که بخش اصلی امتیاز دهی آن ها توسط شما کاربران خواهد بود.

همانطور که میدانید در طراحی باغ ها، گیاهان یکی از عناصر اصلی در طراحی باغ هستند و از آنجایی که این گیاهان یک موجود زنده می باشد، شرایط نگهداری ویژه ی خود در هر اقلیم و فضا را می طلبد ما در این بخش با کمک شما عزیزان شرکت های معتبر فعال در حوزه نگهداری و مراقبت از فضاهای سبز را شناسایی و معرفی خواهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *