گل و گیاه آپارتمانی

ما در باغ عمارت با هدف آشنایی و انتخاب صحیح شما برای خرید گل و گیاه آپارتمانی به معرفی گیاهان آپارتمانی و  روش نگهداری و مراقبت از آن پرداخته ایم . در این مرجع، فهرست گیاهان آپارتمانی موجود در باغ عمارت آورده شده تا به شما در طراوت بخشیدن به محیط خانه و زندگی خود کمک کنیم.

گل و گیاه در باغ

در این بخش ما صرفا به معرفی “گیاهان بیرونی” که میتوانید در بیرون از محیط گلخانه و منزل نگهداری کنید  و معمولا به منظور کاشت در فضاهای باز داخل باغچه حیاط و پارک ها مورد استفاده قرار می گیرد مثل گیاهان فصلی و… ما در کنار شما هستیم تا با استفاده راهنمایی مناسب انتخاب صحیحی برای طراوت بخشیدن به محیط زندگی خود داشته باشید.

درختان و درختچه ها

انتخاب درختان و درختچه ها امری بسیار مهم در طراحی باغ در تمام مقیاس ها می باشد بگونه ای که از انتخاب یک گونه برای کاشت در حیاط منزل تا مجموعه درختان و درختچه ها در باغ ویلای شخصی خود و نحوه چینش آن در کنار هم مهم بوده و با توجه به میانگین بالای سن درختان نیازمند توجه ویژه و انتخابی هوشمند می‌باشد. ما در باغ عمارت با معرفی هر گونه گیاهی به شما و نمایش ویژگی ها و خصوصیات هر گونه در فصول مختلف به انتخاب صحیح  شما کمک خواهیم کرد.

بذر و چمن

چمن یکی از بهترین گیاهان پوششی می باشد که هم محیط باغچه را سر سبزتر کرده و همچنین فضا را برای گیاهان دیگر مرطوب و محیط اطراف را نسبت به خارج خود خنک تر می کند . اما انتخاب بهترین روش برای کشت و آماده سازی بستر و نوع بذر و فرآیند کاشت در محیط مورد نظر شما امری بسیار مهم بوده و با توجه به هزینه های سنگین آن نیازمند مشاوره و انتخاب صحیح می باشد ما در باغ عمارت به شما در این حوضه کمک خواهیم کرد.

سیستم روشنایی

نور پردازی باغ یک امر بسیار مهمی است که علاوه بر افزایش زمان بهره بری از باغ و فضای سبز باعث ایجاد امنیت بیشتر در فضای باغ و محوطه می شود و از طرفی یک نور پردازی خوب جلوه متفاوتی از باغ و عمارت شما در زمان شب خواهد داد.  ما در باغ عمارت با هدف ارایه و معرفی بهترین برند های این حوضه در خدمت شما عزیزان هستیم.

مبلمان باغ

به منظور افزایش بهره بری از باغ و قابلیت جابجایی میتوان با استفاده از مبلمان آماده و قابل حمل در تنوع متریال و ساخت متفاوت در باغ خود استفاده نمایید.لذا می توانید در اینجا مدل های مختلف آن را مشاهده نمایید.

آبنما

علاوه بر ايجاد فضاي کانوني و مکث استفاده از آبنما کارکرد هاي مهمي دارد که مي توان از آن نام برد به عنوان مثال ايجاد صداي آرامش بخش آب با به حرکت درآوردن آب در محيط ، ايجاد فضاي خنک در مقياس ميکروکليما و خنک سازي محوطه  و در نهايت با استفاده از آبنما مي توان فضاي جذاب با جلوه بصري مناسب   در محوطه ايجاد نمود.

بام سبز

در اصطلاح بام سبز سقفی است که با پوشش گیاهی، خاک و سایر المان های دیگر  که توسط تجهیزات و امور مهندسی سازه طراحی می شود  که در آن سیستم های آبیاری،  زهکشی و    موانع ریشه لحاظ می شود. بام سبز را می توان بر روی انواع مختلف ساختمان ها از منازل مسکونی گرفته تا ساختمان های بلند تجاری نصب کرد و همچنین از عملکرد های اکوسیستمی و اجتماعی و حتی تولیدی آن بهره برد و بر ارزش ساختمان افزود. ما در باغ عمارت با هدف ارتقا کیفیت زندگی شما به ارائه محصولات و خدمات مرتبط با بام های سبز می پردازیم.

دیوار سبز

دیوار سبز که به عنوان دیوار زنده یا باغ عمودی نیز شناخته می شود، دیواری است که پوشیده از پوشش گیاهی است. این دیوارها می توانند به صورت مستقل باشند یا به یک ساختمان موجود متصل شوند. دیوارهای سبز اغلب برای اهداف زیبایی شناسی استفاده می شوند، اما می توانند مزایای زیست محیطی بی شماری را نیز به همراه داشته باشند.

دیوار سبز خزه ای

دیوارهای خزه ای نوعی دیوار زنده یا دیوار سبز هستند که به جای گیاهان زنده از خزه های حفظ شده استفاده می کنند. آنها در سال های اخیر به عنوان راهی برای آوردن حسی از طبیعت به فضاهای داخلی مانند ادارات، خانه ها و ساختمان های عمومی به طور فزاینده ای محبوب شده اند. برخلاف دیوارهای گیاهی سنتی، دیوارهای خزه ای نیاز به نگهداری بسیار کمی دارند، زیرا خزه از طریق فرآیند خاصی حفظ می شود که به آن اجازه می دهد ظاهر و بافت طبیعی خود را حفظ کند.

مراقبت و نگهداری هوشمند

با استفاده از سیستم هوشمند آبیاری و نگهداری، باغ خود را با هزینه بسیار کم مدیریت کنید. در اغلب مواقع بدلیل دور بودن از باغ ویلای خود می توانید از طریق سیستم برنامه ریزی شده به آبیاری و مراقبت از باغ خود بپردازید و همچنین از راه دور آنرا زیر نظر بگیرید.

شرکت های همکار